Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: MMS - Čudesni mineralni dodatak 21. stoljeća

Administrator Hard avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    617
    Stanje reputacije
    10

MMS - Čudesni mineralni dodatak 21. stoljeća

Teško bi bilo opisati MMS u samo dvije - tri rečenice, pa sam se ipak odlučio na citiranje autora knjige "MMS - Čudesni mineralni dodatak 21. stoljeća", Jima Humblea:

"Nadam se kako nećete pomisliti da ova knjiga opisuje samo još jedan zanimljivi dodatak prehrani koji može pomoći nekim ljudima nakon što su ga uzimali nekoliko mjeseci, jer MMS to nije. Čudesni mineralni doda­tak odrađuje svoj posao u samo nekoliko sati. Malarija je u ovom trenutku svjetski ubojica broj 1, bolest koju ovaj dodatak najčešće prevladava u samo 4 sata! Ovo je dokazano kliničkim studijama u Malaviju u istočnoj Africi. Pritom nije bilo niti jednog neuspjelog pokušaja u liječenju uzročnika bolesti, parazita malarije. Ovim je mineralnim dodatkom izliječeno više od 75.000 žrtava malarije koji su se nakon primjene vratili svakidašnjem životu.
    Nakon što se uzme Čudesni mineralni dodatak (engl. Miracle Mineral Supplement - MMS) oboljeli od AIDS-a često ozdrave u samo 3 dana - kad stanje i simptomi bolesti jednostavno iščeznu. Ako se bolesnici liječe u bolnicama, više od polovice pacijenata napušta bolnicu za tjedan dana.
    Bolnice upotrebljavaju već više od 100 godina aktivne sastojke ovog dodatka za sterilizaciju podova, bolničkih kreveta, opreme i drugo. Od tog istog snažnog ubojice bakterija sada može imati koristi i naš imunološki sustav kako bi se na siguran način uništili patogeni organizmi u ljudskom tijelu.
    Na prvi je pogled zaprepašćujuće kako se pravilnom primjenom ovog ubojice naš imunološki sustav može okoristiti kako bi napao samo one mikrobe, bakterije i viruse koji su štetni za naše tijelo, a da istodobno nema učinka na prijateljske bakterije i na zdrave tjelesne stanice. U ovoj sam knjizi, najbolje što sam mogao, prikupio činjenice kako su se odvijali događaji u vezi Čudesnog mineralnog dodatka (MMS-a).
    Ovo je priča o otkriću i daljnjem razvoju najčudesnijeg pomagača imunološkom sustavu koji je ikad pronađen. Tako MMS postaje najbolje rješenje za više ljudskih bolesti, a da istodobno nije lijek. Vjerujem da će vam se slijedom mojih napora za razvitak načina primjene ovog dodatka i napora da MMS postane dostupnim javnosti priča učiniti logičnom i realnom, i da će vas uvjeriti da isprobate MMS. Zbog toga sam u knjizi iznio kompletne upute nabave sastojaka i način spravljanja ovog dodatka u kuhinji. Sasvim je moguće da ćete spasiti nečiji život ili čak da ćete spasiti svoj. MMS nije zamišljen za liječenje neke određene bolesti zato što funkcionira kao izvanredan pomagač imunološkom sustavu. On djeluje kao sredstvo za poboljšavanje imunološkog sustava do onog trenutka kad se neka bolest prevlada, a to je najčešće unutar 24 sata.
    Namjera mi je bila napisati ovu knjigu jer su informacije o MMS-u toliko značajne da se ne smije dopustiti da ih itko zadrži za sebe. To su informacije koje svijet mora imati na raspolaganju.
    Nakon što sam čekao 5 godina kako bi određena skupina ljudi predstavila MMS velikom broju ljudi, shvatio sam da se informacije moraju prenijeti što prije i što većem broju ljudi i da ne smije biti onih koji će ostati uskraćeni za podatke koji mogu spasiti nečiji život. Općenito se od javnosti zadržavaju važne medicinske informacije, i to one koje mogu spasiti mnoge živote. Moja je namjera to spriječiti."

mmso.jpg mms1.jpg
    Posljednje uređivanje od Hard : 22.11.2010 at 00:55
    Nije važno što je rekao, već tko je rekao...

2. The Following User Says Thank You to Hard For This Useful Post:

niky (17.11.2010)

Forum judge sinkezg avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    422
    Stanje reputacije
    192

Poziv svima...

Pozivaju se svi koji imaju bilo kakva iskustva s MMS-om (bilo pozitivna ili negativna) da ih podijele s nama.

Pa evo, ja ću prvi početi:

Dijete mi je sa 2,5 g. obolilo od rotavirusa. Za rotavirus današnja alopatska medicina nema lijeka i kaže da bolest traje 7 - 10 dana kao i da godišnje u svijetu od te bolesti umre između 600.000 i 850.000 djece.

Pa koga zanima, eto mu nek si pogleda medicinski karton kao i detaljno djetetovo stanje (u tabeli) koje smo supruga i ja bilježili.
    http://s2.pticica.com/foto/0000913687_l_0_gacdoh.jpg
    http://s2.pticica.com/foto/0000913688_l_0_d225ts.jpg
    http://s2.pticica.com/foto/0000913686_l_0_1eivo2.jpg

MMS u RH košta 80 kn (cca 11 €) i za razliku od američke doze od jedne unce (118 ml) sadrži 2 dcL MMS-a i 2 dcL 50%+tne otopine limunske kiseline. Kako je dijete kroz terapiju popilo ukupno 28 kapi,iz toga proizlazi da je terapija koštala cca 0,66 kn ili cca 0,09 €. Sada kada znate taj podatak, znate i cijenu života ovih 600.000 - 850.000 djece koja godišnje umre od rotavirusa. Manje od 10 eurocenti.

4. The Following 6 Users Say Thank You to sinkezg For This Useful Post:

cMOKoTRES (17.11.2010), Gothica (24.01.2011), kowach (17.11.2010), niky (17.11.2010), sasha74 (11.10.2011), Tinch (21.02.2011)

Administrator kowach avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    1
    Stanje reputacije
    10
    da ja podjelim svoje nedavno iskustvo s običnom virozom koja je harala zadnjih par mjeseci.

subota:
    - ujutro se budim s laganim bolovima u grlu
    - tjekom dana uzimam 5 kapi, u grlu me grebe jedna točka
    - navečer bolest počinje djelovati, počinju prvi simptomi: osjećam bol u sinusima, temperatura 37.0, grlo jače boli, uzimam 8 kapi MMS-a, pripremam se za burnu noć
    - većinu noći me trese groznica, dižem se negdje oko 3 po noći, temperatura 38.0 i pijem još 5 kapi

nedjelja:
    - ujutro mi je puno bolje, temperatura oko 37, bolest još nije gotova.
    - pravim sok od svježih jabuka i pijem s 8 kapi MMS, natašte. malo kasnije doručkujem pohani kruh.
    - sljedećih 8 sati ležim na krevetu i pere me nevjerovatna muka , ali preživim, bez povraćanja i proljeva (suta sam tek srao tvrdo)
    - navečer ko novi, nema temperature, vratio se apetit, sinusi čisti, kao da nisam bio bolestan.

Slijedećih nekoliko dana sam preventivno uzimao dnevno oko 5-8 kapi.

Za usporedbu, kolega na poslu je bio 3 dana na bolovanju i još šmrkao tjedan dana nakon toga. Da ne bi rekli da bolest djeluje na neke jače na neke slabije, na mene uvijek jače, obavezno mi je nos začepljen bar 2 tjedna. A sada sam u potpunosti prebolio prehladu u 24h.

6. The Following User Says Thank You to kowach For This Useful Post:

sinkezg (12.01.2011)

Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    422
    Stanje reputacije
    192

Protokol za svinjsku gripu

Eto, vratila nam se svinjska gripa ovih dana pa evo i protokola:

Jednostavno uzmite MMS svakih sat vremena počevši s jednom kapi svakih sat vremena. Zapamtite, previše može biti jako loše. Uzmite jednu kap svakih sat vremena tokom tri-četiri sata i vidite kako vam ide. Ako se ne osjećate lošije, možete ići na 2 kapi svakih sat vremena. Radite tako tokom tri-četiri sata i ako se ne osjećate lošije, krenite na 3 kapi svakih sat vremena.

Ako vam nije bolje, onda stvarno trebate više kapi. Ali ako se osjećate lošije, trebate manje kapi. Ne biste smjeli ostati statični duže vremena. Gripa može prevladati nad vama. Ideja je uzeti onoliko kapi svakih sat vremena, koliko možete a da se ne osjećate lošije. Morate tako raditi najmanje osam sati zaredom tokom dana. Bilo bi još bolje ako tako radite dvanaest sati zaredom svakog dana sve dok se ne osjećate bolje.

Koristite isti protokol za djecu. Krenite s pola kapi svakih sat vremena. Pažljivo promatrajte dijete i postavljajte mu pitanja. Povećavajte broj kapi koliko možete ali nemojte mu davati previše. Moći ćete vidjeti što je potrebno nikad ne idite preko dvije kapi svakih sat vremena na svakih 23 kilograma težine i ne biste nikad trebali ići na više od 4 kapi svakih sat vremena čak i za veće dijete. Pažljivb provjeravajte djetetovo stanje i u normalnim slučajevima ne idite na više od dvije kapi svakih sat vremena.

Ovo je prijevod protokola Jim Humblea a izvorni i prošireni tekst možete pročitati ovdje.

8. The Following User Says Thank You to sinkezg For This Useful Post:

Tinch (21.02.2011)

Senior Member
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    205
    Stanje reputacije
    30
    U BiH MMS košta 30 maraka (15 eura) plus sedam maraka postanski troskovi. Znam jer sam to narucivao za prijateljicu čiji sin boluje od tuberkuloze...a ona zivi u Hrvatskoj, dakle, jeftinije bi prosla tamo??? (plus moji postanski troskovi, no ok, par marčica gore dole...
    On je to već počeo trositi, mada
    ja stvarno tesko mogu povjerovati da se tbc moze ikako drugacije izlijeciti osim, ne znam, lezanjem u bolnici i primjenom medikamenata, mada i tada tesko...

Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    422
    Stanje reputacije
    192
    Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
    U BiH MMS košta 30 maraka (15 eura) plus sedam maraka postanski troskovi. Znam jer sam to narucivao za prijateljicu čiji sin boluje od tuberkuloze...a ona zivi u Hrvatskoj, dakle, jeftinije bi prosla tamo??? (plus moji postanski troskovi, no ok, par marčica gore dole...
    Koju količinu dobiješ za 15 €?
    Ovdje za 11 € dobiješ 2 dcl MMS-a, 2 dcl 50%-tne otopine limunske kiseline i + 2 bočice od smeđeg stakla 0,3 dcl za doziranje.

On je to već počeo trositi, mada
    ja stvarno tesko mogu povjerovati da se tbc moze ikako drugacije izlijeciti osim, ne znam, lezanjem u bolnici i primjenom medikamenata, mada i tada tesko...
    Za TBC stvarno nemam iskustava ali što se općenito bolesti izazvanih virusima i bakterijama tiče, stvar je jednostavno objašnjiva: MMS oksidira viruse i bakterije ne oštećujući zdrave stanice jer je za to preslab oksidans. Vrlo efikasno, jeftino i dostupno rješenje za većinu bolesti.

Junior Member
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Thanks
    0
    Stanje reputacije
    0
    Citiraj Prvotno napisano od sinkezg Vidi poruku
    Koju količinu dobiješ za 15 €?
    Ovdje za 11 € dobiješ 2 dcl MMS-a, 2 dcl 50%-tne otopine limunske kiseline i + 2 bočice od smeđeg stakla 0,3 dcl za doziranje.

Za TBC stvarno nemam iskustava ali što se općenito bolesti izazvanih virusima i bakterijama tiče, stvar je jednostavno objašnjiva: MMS oksidira viruse i bakterije ne oštećujući zdrave stanice jer je za to preslab oksidans. Vrlo efikasno, jeftino i dostupno rješenje za većinu bolesti.
    Kdje se može kupiti MMS u Hrvatskoj?

Administrator Hard avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Thanks
    617
    Stanje reputacije
    10
    Citiraj Prvotno napisano od AnaFlis Vidi poruku
    Kdje se može kupiti MMS u Hrvatskoj?
    U Zg. Ako te zanima kako doći do njega, javi mi se na pp...
    Nije važno što je rekao, već tko je rekao...

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno aktivni 1 korisnici gledaju ovu temu

Oznake teme

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati privitke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •